درباره آزما شبکه

آزما شبکه (azma  shabakeh) با هدف ارائه خدمات مشاوره ای، طراحی و اجرا و پشتیبانی انواع شبکه های ارتباطی و کامپیوتری و با تکیه بر سوابق حرفه ای متخصصین خود آغاز به فعالیت نمود .

با توجه به گسترش و نفوذ فناوری اطلاعات به عرصه های مختلف و افزایش شرکت های خارجی سازنده تجهیزات در چند سال اخیر باعث گردیده نمایندگی برندهای مختلف Passive شبکه در ایران با سایت Iranfluke.com مشغول به فعالیت گردند.

امروزه به علل مختلف از جمله درآمد زایی ,نبود آگاهی فنی توسط تامین کنندگان و مصرف کنندگان در زمینه کیفیت تجهیزات و همچنین عدم وجود مرجع رسمی جهت بررسی وآنالیز تجهیزات و به دلیل وجود تجهیزات OEM،Fake،Re Mark ، درجه دو و… ما را بر آن داشت که در راستای نکمیل چرخه خدمات شبکه اقدام به حرکتی نو در این زمینه نماییم.فلوک مارکت  با در اختیار داشتن تجهیزات تست و آنالیز شبکه شرکت Fluke Networksو بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین,ضمن ارائه تاییدیه فنی بر اساس استانداردهای بین المللی توانسته است به عنوان اولین مرجع رسمی تست وآنالیز تجهیزات فلوک گامی موثر در صنعت ITکشور بردارد که نتیجه آن ارتقا کیفیت سرویس دهی خدمات شبکه و ارتباط دو طرفه پایدار با مشتریان,رضایت مندی تامین کنندگان و مصرف کنندگان این حوزه می باشد.
ترمومتر لیزری فلوک مدل FLUKE 572

ترمومتر لیزری فلوک مدل FLUKE 572

امید است با توجه به سابقه چندین ساله خود بتوانیم در ارائه بهترین و با کیفیترین کالا و خدمات در زمینه شبکه های کامپیوتری تاثیر گذار باشیم.

ابزار دقیق فلوک,هیوکی ,کیوریتسو, درباره آزما شبکه

ابزار دقیق

ساختار سازمانی:

واحد های سازمانی درباره آزما شبکه به سه بخش زیر تقسیم می شود :

مهندسی فروش، که مربوط به فروش تجهیزات شبکه های کامپیوتری ،تجهیزات فلوکflukenetworks.com،تجهیزات اندازه گیری,ابزار دقیق فلوک,هیوکی ,کیوریتسو, ابزارهای اندازه گیری شاما انواع مالتیمتر ها, میگر,کالیبراتور,مولتی متر ,تچهیزات مخابراتی و فناری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از نمایندگی های معتبر می باشد.

مهندسی پروژه ها ، که مربوط به ارائه خدمات نصب و اجرا ، طراحی ، مشاوره ، نظارت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری توسط گرو ههای مختلف متخصص اجرایی در سراسر کشوربا عنوان بخش پروژه ها می باشد.

مشاوره و آموزش ،که برگزاری دوره های آموزشی  نتورک پلاس و آموزش تست فلوک، سمینار های تخصصی شبکه و کارگاه عملی با عنوان های کابل کشی ساخت یافته و تست و آنالیز شبکه های کامپیوتری توسط مدرسین رسمی را به عهده دارد.